Cepíkoviny

10. 6. Cepíkoviny

Dnes k nám přijelo Divadlo M s programem zaměřeným na zdravý životní styl předškolních dětí. Tématem dnešního divadelního představení byl díl třetí: POHYB – HRAJEME SI S CIRKUSEM.

Den dětí

1. 6. Den dětí

Děti si oslavily svůj svátek. V dopoledních hodinách v MŠ soutěžily, zahrály si své oblíbené pohybové a taneční hry. Na dětském hřišti se osvěžily nanukem a společně si pohrály s míči a obručemi.

Čarodějnice

30. 4. Čarodějnice

Dopoledene se do školky slétli všechny čarodějnice a čarodějové. Uvařili si kouzelné lektvary, naučili se zaklínadlo a zalétali si na svých košťatech.

Oznámení o přijetí

Oznámení o přijetí – Zabrušany ZDE Oznámení o přijetí – Želénky ZDE

Informace o provozu škol od 17.5.2021

Informace o provozu škol od 17.5.2021 ZDE