IROP OČIMA DĚTÍ

Se školní družinou jsme se pustili do náročné práce. Přihlásili jsme se do soutěže, kterou vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj. Naším úkolem bylo vybrat si 7 projektů, které byly spolufinancovány z programu IROP. Je to jeden z operačních programů, přes který se v České republice rozdělují peníze poskytnuté z evropských fondů.

Vybrali jsme si a různými technikami jsme zpracovali ty, které nám jsou blízké: Mateřskou školu Zabrušany, hasičské auto SDH Zabrušany, dva obytné domy ve Všechlapech, knihovnu v Žatci, azylový dům pro matky s dětmi AGAPE I. v Krupce, KZ nemocnici Ústí nad

Labem – oddělení pro matky a čerstvě narozená miminka a chodník od vlakového nádraží směrem do Lahoště. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak se nám projekty vydařily.