
Děti společně vzpomínaly na chvíle strávené ve školce – povídaly si o tom, co je nejvíce bavilo, s jakými hračkami si nejraději hrály, s kým kamarádily a jaká jídla jim nejvíce chutnala. Nechyběly ani oblíbené pohybové hry a společný zpěv písniček. Předškoláci si na památku odnesli knihu s věnováním a balíček školních pomůcek do školy. Příjemné dopoledne jsme zakončili sladkou zmrzlinovou odměnou a volnými hrami na hřišti.