
4.června se zúčastnilo čtyřčlenné družstvo našich „třeťáků“ dopravní soutěže o pohár starosty obce Novosedlice. Děti soutěžily v 5 disciplínách (test chodce, jízda zručnosti, dopravní značky, první pomoc a dopravní hřiště). Akce se zúčastnilo 19 týmů z okolních škol. Naše škola vybojovala 10.místo.